Adwokat Tuchola

Konsorcjum Adwokatów powstało w wyniku połączenia doświadczenia oraz wiedzy adwokatów Dawida Krzyżanowskiego, Aleksandra Domka oraz Piotra Buczkowskiego. Każdego dnia oferujemy pomoc prawną zarówno osobom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Nasza synergia w działaniu, a także profesjonalizm i upór w dążeniu do celu, pozwalają wykorzystywać drzemiący w nas potencjał i dbać o ich interesy. Usługi Konsorcjum Adwokatów kierujemy również do mieszańców miejscowości Tuchola.

Doskonale wiemy, że dla każdego klienta to właśnie jego sprawa jest najważniejsza i właśnie tak ją traktujemy. W naszej kancelarii prawnej mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie, a także indywidualne podejście ze strony dobrego adwokata. Działamy w sposób, który pozwala nam zarówno uporać się z bieżącym problemem, jak i nie generować dodatkowych w przyszłości.

Pomoc adwokatów – Tuchola

Klientom z miejscowości Tuchola oferujemy wsparcie adwokata m.in. z zakresu prawa cywilnego, karnego, spraw spadkowych, spraw pracowniczych i ubezpieczeń indywidualnych, a także spraw dyscyplinarnych, administracyjnych oraz podatkowych. Wsparcie w obszarze prawa cywilnego może obejmować m.in. ubezwłasnowolnienie, użytkowanie wieczyste, służebność, a także rozwiązywanie problemów powstałych w wyniku zawarcia lub wykonania danej umowy. Niezwykle często nasi klienci zgłaszają się również do prawnika po wsparcie w rozwiązaniu spraw o podział majątku, alimentów czy też małżeńskiego ustroju majątkowego. Udzielamy także porad prawnych obejmujących postępowanie spadkowe. Nasi adwokaci pomagają też w przygotowaniu skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Jeśli chcą Państwo porozmawiać o swojej sytuacji i problemie do rozwiązania, istnieje możliwość umówienia się na rozmowę oraz uzyskania porady prawnej.

Z naszego wsparcia oprócz osób indywidualnych skorzystać mogą również przedsiębiorcy, rolnicy, a także instytucje, którym doradzamy m.in. w zakresie prawa handlowego, podatkowego, pracy, a także ubezpieczeń społecznych i zobowiązań kontraktowych.

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Adwokat Tuchola