Adwokat – Świecie

Adwokat to niezwykle ważny i potrzebny zawód zaufania publicznego.Jego wykonywanie regulowane jest przez Prawo o adwokaturze. Zgodnie z zawartymi tam zapisami świadczy on następujące usługi: udzielanie porad prawnych, występowanie przed urzędami i sądami, sporządzanie opinii prawnych oraz opracowywanie projektów aktów prawnych. Adwokat występuje w roli obrońcy w sprawach cywilnych, karnych oraz karno-skarbowych.

Kodeks etyki zawodowej

Każdego adwokata obowiązuje kodeks etyki zawodowej. Zgodnie z nim, celem podejmowanych przez niego czynności zawodowych jest ochrona interesów klienta. Adwokat ma również obowiązek minimalizowania kosztów i dążenia do ugodowego rozwiązania sprawy, informowania klienta o jego przebiegu, zachowania dyskrecji oraz objaśniania zawiłości prawnych. Dodatkowo nie może on reprezentować klientów, których obowiązki są sprzeczne.

Rzetelni adwokaci – Świecie

Dlaczego warto zdecydować się na prowadzoną przez nas kancelarię adwokacką? Otóż dobro klienta (np. zgłaszającego się do nas z miasta Świecie) jest dla nas kwestią priorytetową. Usługi prawne świadczone przez jednego z naszych adwokatów dla mieszkańców miejscowości Świecie dotyczą obsługi prawnej osób indywidualnych, przedsiębiorców, instytucji oraz rolników. Do każdej sprawy podchodzimy rzetelnie, proponując najlepsze rozwiązania pozwalające uporać się z danym problemem. Zależy nam, aby nie generował on kolejnych w przyszłości.

Poznaj zakres naszych działań

Zakres działań naszej kancelarii prawnej dla interesantów z miejscowości Świecie jest niezwykle szeroki. W przypadku klientów indywidualnych obejmuje on sprawy cywilne, rodzinne, spadkowe, pracownicze, karne, karno-skarbowe, wykroczeniowe, dyscyplinarne, administracyjne oraz podatkowe. Świadczymy także porady prawne. Do naszego adwokata zgłosić może się także każdy przedsiębiorca, rolnik czy przedstawiciel instytucji w Świeciu, potrzebujący doradztwa w sprawach gospodarczych, administracyjnych, podatkowych, kontrolnych lub pracowniczych. Nasz dobry adwokat zajmuje się również wszelkiego rodzaju kwestiami związanymi z działalnością gospodarczą w Świeciu, spółkami, kontraktami oraz ochroną danych osobowych. To jednak nie wszystko. Adwokaci tworzący skład naszej kancelarii organizują szkolenia związane z takimi zagadnieniami, jak zobowiązania wekslowe, redagowanie umów, aspekty prawne rekrutacji czy przekształcenie działalności gospodarczej.

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Adwokat Świecie