Kontakt Bydgoszcz

Kancelaria adwokacka Konsorcjum Adwokatów – Bydgoszcz

Telefony:
call +48 733 878 222
call+48 52 52 01 823

E – mail:
mail sekretariat@konsorcjumadwokatow.com

Nasza siedziba:
home ul. Gdańska 83 lok. 5, 85 – 005 Bydgoszcz

Godziny otwarcia:
access_time Poniedziałek – Piątek 9:00 – 18:00.

Sprawy karne, cywilne, gospodarcze, administracyjne są jednymi z wielu, którymi zajmujemy się jako kancelaria adwokacka. Bydgoszcz i Inowrocław to z kolei miasta stanowiące główny obszar naszej działalności. Jednocześnie chcemy podkreślić, że swoje usługi świadczymy również w wielu innych miejscach: Mogilnie, Szubinie, Świeciu, Tucholi, Wyrzysku, Złotowie, a także Żninie.

Od lat wspieramy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, rolników czy instytucje przed sądem, a także poza nim, zajmując się m.in. udzielaniem porad, formułowaniem różnego rodzaju wniosków oraz organizowaniem szkoleń z zakresu wybranych zagadnień prawnych.

Adwokat Bydgoscz – zakres usług

Istnieje wiele różnych sytuacji, w których może zajść konieczność skorzystania z usług osoby takiej jak adwokat lub radca prawny. Bydgoszcz zaś, podobnie jak inne, polskie miejscowości, każdego kolejnego dnia staje się potencjalnym obszarem dla zaistnienia wykroczeń i przestępstw, wymagających nierzadko wnikliwej analizy oraz późniejszego rozstrzygania ich przed sądem.

Zdając sobie z tego sprawę, zapewniamy swoim Klientom kompleksową obsługę prawną, szczególnie często związaną z prawem pracy, karnym, sprawami spadkowymi i podziałem majątku w Bydgoszczy. Współpracując z nami, każdy może liczyć na pełne wsparcie już na etapie przygotowawczym, w trakcie sprawy, kończąc na samym rozstrzygnięciu. Świadcząc swoje usługi, kierujemy się wyłącznie dobrem Klientów, dokładając wszelkich starań ku temu, by wyrok w ich sprawach okazał się korzystny.

Czy pełnomocnik lub obrońca ( adwokat lub radca prawny ) to osoba przydatna jedynie w czasie trwania postępowania?

Poszukując adwokata w Bydgoszczy i innych (wymienionych wcześniej) miejscowościach, wielu ich mieszkańców zdecydowało się skorzystać z naszych usług, aby w ten sposób zwiększyć swoje szanse na uzyskanie satysfakcjonującego wyroku.

Więcej informacji
Zwiń

Bydgoszcz Gdańska 83, 85-005 Bydgoszcz, Polska

Potrzebujesz pomocy prawnej?