Kontakt Inowrocław

Kancelaria adwokacka Konsorcjum Adwokatów – Inowrocław

Telefony:
phone +48 733 878 222

phone +48 52 52 01 823

E – mail:
mail sekretariat@konsorcjumadwokatow.com

Nasza siedziba

home ul. Szeroka 5 lok. 3, 88 – 100 Inowrocław

Godziny otwarcia:
access_time Poniedziałek – Piątek 9:00 – 18:00.

Żyjąc w czasach, w których każdego dnia dochodzi do tysięcy różnego rodzaju wykroczeń oraz przestępstw – zarówno umyślnych, jak i niezamierzonych – bardzo ważna jest możliwość skorzystania z pomocy w takich miejscach, jak kancelaria adwokacka. Inowrocław, Bydgoszcz, Mogilno, Szubin, Świecie, Tuchola, Wyrzysk, Złotów, Żnin to miasta, w których swoje usługi świadczymy my – Konsorcjum Adwokatów.

Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu ich mieszkańców może być to jedyna szansa na dowiedzenie swojej niewinności lub uzyskanie satysfakcjonującego wyroku w innej formie.

Adwokat Inowrocław – znajdą nas Państwo w Inowrocławiu, Bydgoszczy i innych miastach

Działanie nastawione od początku do końca wyłącznie na korzyść Klienta to zasada, którą podczas pełnienia swoich obowiązków powinien kierować się każdy pełnomocnika i obrońca ( zarówno adwokat jak i  radca prawny). Inowrocław to miejsce stanowiące jeden z dwóch (obok Bydgoszczy), głównych obszarów naszej działalności.

Szczególną uwagą i pomocą obejmujemy wszystkich naszych Klientów właśnie z tych terenów. Porady prawne, sprawy spadkowe, podział majątku, prawo pracy, sprawy karne, a zatem szeroko pojęta obsługa prawna w Inowrocławiu w naszym wykonaniu może zainteresować nie tylko indywidualnych Klientów, ale też m.in. przedsiębiorców, rolników czy instytucje. W razie potrzeby jesteśmy w stanie również zorganizować i przeprowadzić szkolenia dotyczące określonego zakresu prawa.

Swoim Klientom służymy jako zespół adwokatów.

Adwokat w Inowrocławiu to osoba, do której mogą Państwo zwrócić się nie tylko w sytuacji zagrożenia powstałego np. w wyniku uczestniczenia w popełnieniu przestępstwa, ale również w sytuacji znalezienia się po drugiej stronie sali sądowej – w roli poszkodowanego bądź oskarżyciela posiłkowego. Często w takiej sytuacji konieczne jest skorzystanie z usług profesjonalnej kancelarii adwokackiej.

W Inowrocławiu nasi specjaliści wspomagają Klientów m.in. przy formułowaniu wniosków, przesłuchiwaniu świadków oraz wykonywaniu szeregu innych czynności, mających na celu osiągnięcie zamierzonego celu w toku postępowania. Jako zespół adwokatów, funkcjonujących na terenie Inowrocławia (i nie tylko), jesteśmy w stanie wspomóc swoich Partnerów jeszcze na długo przed pierwszą rozprawą sądową. Służymy własną wiedzą także po jej rozstrzygnięciu niezależnie od tego, w sądzie której instancji będzie się ona rozgrywać.

Więcej informacji
Zwiń

Inowrocław Szeroka 5, 88-100 Inowrocław, Polska

Potrzebujesz pomocy prawnej?